LODOWISKA BIAŁKA TATRZAŃSKA

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oddajemy do dyspozycji blisko 1000 m² lodu w największym i najlepszym zimowym kurorcie Polski jakim jest niewątpliwie Białka Tatrzańska.

Goście mogą skorzystać jednocześnie z 2 lodowisk. To idealne miejsce dla całych rodzin! Lodowiska w Białce to również świetna zabawa na lodzie, nauka jazdy na łyżwach, dogodne warunki dla maluchów, pingwinki do jazdy, disco lodowisko. Wierzymy, że nasi goście doświadczą wielu niezapomnianych wrażeń.

Aspirujemy do tego aby w trakcie zimy być pierwszym wyborem dla turystów, którzy lubią aktywnie spędzać czas odwiedzając piękne podhalańskie tereny. Dzięki 2 agregatom odpowiedzialnym za mrożenie lodu jesteśmy również świetną alternatywą na słabą bezśnieżną zimę, możemy wystartować już w listopadzie i funkcjonować do późnej wiosny niezależnie od pogody.

Lodowe Miasteczko w Białce jest idealną przestrzenią dla całych rodzin, dla grup zorganizowanych, przyjaciół oraz dla miłośników rekreacyjnej jazdy na łyżwach. Serdecznie Zapraszamy.
KONTAKT: tel. 729 960 903
adres: ul. Środkowa 183, Białka Tatrzańska
e-mail: popolo.sc@gmail.com
Zapraszamy od 10.00 do 20.00